Karolína Skalová

OSOBNÍ TRENÉRKA FITNESS

PRAHA 5 – SMÍCHOV – FactoryPro (Nádražní 762/32)

BE FIT, BE SMILE, BE LIKE ME 🙂

SUPERHUBNUTÍ ©

SUPERHUBNUTÍ ©

30 x 30 minutový trénink 

Ketodiet strava na 14 dní 

Přírodní detoxikační kůra 

Jídelníček po Ketodietě

8x měření na přístroji Tanita

8x měření mír s centimetrem

Poradenství 24/7

Jídelníček k udržení výsledků

Absolventský certifikát 

Absolventské překvapení


Počet volných míst v programu SUPERHUBNUTÍ k 17.1.2018 je: 3


  • Chceš už konečně a definitivně zhubnout, abys se nemusel(a) bát stoupnout na váhu?
  • Chceš se konečně vtěstnat do skvěle padnoucích šatů?
  • Nebo si chceš prostě trochu zvednout pošramocené sebevědomí?

…tak to už určitě víš, že musíš správně jíst a pravidelně cvičit. A také, že to zabere nějaký čas. Prozradím ti jedno malé veřejné tajemství. Většině lidí tohle vydrží tak týden, maximálně dva a s hubnutím zase seknou. Nemají totiž vnitřní motivaci a ta vnější dlouho nevydrží.

Co s tím, ptáš se? Chce to výzvu! Výzvy tě motivují a dělají z tebe lepšího a v tomto případě i hubenějšího člověka. Pokud už jsi se definitivně rozhodl(a) zhubnout, tak mám pro tebe jednu pořádně motivující výzvu na celé dva měsíce. Je jedno, zda je červenec nebo říjen, výzvu SUPERHUBNUTÍ můžeš zahájit v kterékoli roční dobu. Program je však kapacitně omezen, jelikož se (zatím :)) nezvládnu naklonovat a dokážu se tak naplno věnovat pouze limitovanému množství klientů v rámci 2 po sobě jdoucích měsíců.

Akce SUPERHUBNUTÍ je super-intenzivní hubnoucí program probíhající po dobu 2 měsíců = 8 týdnů – balíček obsahuje celkem 30 intenzivních tréninků (délka 1 tréninku je 30 minut), které se dají využít v období 10 po sobě následujících týdnů. Nemusíš se tak bát, že v průběhu akce onemocníš nebo si např. v létě nebudeš moci odskočit na dovolenou. Na druhou stranu je potřeba poctivě a především pravidelně cvičit. Proto je nutné vychodit tréninky za max 10 týdnů od prvního tréninku. Z kapacitních důvodů pak nevychozené tréninky pozbývají platnosti.

Detoxikace těla je dneska základ, proto se ani SUPERHUBNUTÍ  bez očisty těla neobejde. S tím nám pomůže kůra s minerální vodou Zaječická. Dále na prvních 14 dní obdržíš balíček Ketodiet stravy, kterou budeš od druhého týdne doplňovat zeleninou a postupně i normálním jídlem. Cílem je dostat tělo do tzv. ketózy – tj. stav, kdy tělo využívá tukové zásoby k tvorbě energie. Po ukončení fáze Ketodiety pro Tebe sestavím komplexní jídelníček dle tvých potřeb a omezení a především dle výsledků pravidelného měření na přístroji Tanita, kde tě budu měřit každý týden.

Nemusíš se bát, že bys o výsledky SUPERHUBNUTÍ po ukončení programu hned přišel(a). Po ukončení programu dostaneš speciální tzv. “výstupní” jídelníček pro cílené dlouhodobé udržení dosažených výsledků. A abychom mohli tvůj pokrok monitorovat opravdu detailně, budu tvoje míry týdně měřit krejčovským metrem.  A pamatuj, metr nikdy nelže. 🙂 Výzva jako hrom, seš připraven(á)?

Nemusíš se bát, budu v tom s tebou od pondělí do neděle od rána do večera, piš mi kdykoliv. Pro úspěšné absolventy (tj. ti, kteří budou poctvitě dodržovat dietu a vychodí všech 30 tréninků za max 10 týdnů) mám připraven speciální absolventský certifikát a malé překvapení k tomu.

Bojíš se, že to nezvládneš? Neboj i já mám za sebou jedno osobní superhubnutí. Také jsem si tím prošla a vím, o čem mluvím. Chceš si přečíst můj příběh?


Díky moc, Kájo!!! Byla to nejnáročnější věc, co jsem kdy v životě absolvovala, a nikdy bych to sama nezvládla. Jsem na sebe pyšná a děkuju ti za všechno.

Monika Vernerová26 let / osobní asistentka gen. ředitele - váha: 86kg na 69kg tuk: 38% na 28%

Byla to pro mě čest pracovat pod odborným vedením p. Skalové. Takto výjimečně pozitivní přístup je opravdu ojedinělý a dodával mi sílu pokračovat. S výsledkem jsem nad míru spokojena. Paní Skalovou mohu jen doporučit.

Dana Balážová41 let / provozovatelka oční kliniky - váha: 68kg na 61kg tuk: 31% na 25%

Nemám rád dietu a nemám rád cvičení, ale s Karolínou to šlo tak nějak samo. Díky!

Petr Vávra31 let / barman - váha: 115kg na 87kg tuk: 33% na 24%

Věk nezastavíš, ale já jsem se chtěla alespoň ještě jednou dostat do formy a povedlo se!

Alena Polášková50 let / marketing senior specialista - váha: 72kg na 61kg tuk: 40% na 31%


Chceš se také zapojit?

Mám zájem o vstup do programu SUPERHUBNUTÍ