Karolína Skalová

Karolína Skalová

Tvoje osobní trenérka fitness

Praha 5 - Smíchov - Factory Pro

PŘEČTI SI: můj příběh  

PUSŤ SE DO TOHO: Superhubnutí  

karolina skalova trenerka praha 5 factory pro
Superhubnutí

Chceš už konečně a definitivně zhubnout, abys se nemusel(a) bát stoupnout na váhu?

Chceš se konečně vtěstnat do skvěle padnoucích šatů?

Nebo si chceš prostě trochu zvednout pošramocené sebevědomí?


…tak to už určitě víš, že musíš správně jíst a pravidelně cvičit. A také, že to zabere nějaký čas. Prozradím ti jedno malé veřejné tajemství. Většině lidí tohle vydrží tak týden, maximálně dva a s hubnutím zase seknou. Nemají totiž vnitřní motivaci a ta vnější dlouho nevydrží. Co s tím, ptáš se? Chce to výzvu! Výzvy tě motivují a dělají z tebe lepšího a v tomto případě i hubenějšího člověka. Pokud už jsi se definitivně rozhodl(a) zhubnout, tak mám pro tebe jednu pořádně motivující výzvu na celé dva měsíce. Je jedno, zda je červenec nebo říjen, výzvu SUPERHUBNUTÍ můžeš zahájit v kterékoli roční dobu. Program je kapacitně omezen, jelikož se (zatím :)) nezvládnu naklonovat a dokážu se tak naplno věnovat pouze limitovanému množství klientů v rámci 2 po sobě jdoucích měsíců.

Akce SUPERHUBNUTÍ je super-intenzivní hubnoucí program probíhající po dobu 2 měsíců = 8 týdnů – balíček obsahuje celkem 30 intenzivních tréninků (délka 1 tréninku je 30 minut), které se dají využít v období 10 po sobě následujících týdnů. Nemusíš se tak bát, že v průběhu akce onemocníš nebo si např. v létě nebudeš moci odskočit na dovolenou. Na druhou stranu je potřeba poctivě a především pravidelně cvičit. Proto je nutné vychodit tréninky za max 10 týdnů od prvního tréninku. Z kapacitních důvodů pak nevychozené tréninky pozbývají platnosti.

Detoxikace těla je dneska základ, proto se ani SUPERHUBNUTÍ bez očisty těla neobejde. S tím nám pomůže kůra s minerální vodou Zaječická. Dále na prvních 14 dní obdržíš balíček Ketodiet stravy kterou budeš od druhého týdne doplňovat zeleninou a postupně i normálním jídlem. Cílem je dostat tělo do tzv. ketózy – tj. stav, kdy tělo využívá tukové zásoby k tvorbě energie. Po ukončení fáze Ketodiety pro Tebe sestavím komplexní jídelníček dle tvých potřeb a omezení a především dle výsledků pravidelného měření na přístroji Tanita, kde tě budu měřit každý týden.

Nemusíš se bát, že bys o výsledky SUPERHUBNUTÍ po ukončení programu hned přišel(a). Po ukončení programu dostaneš speciální tzv. “výstupní” jídelníček pro cílené dlouhodobé udržení dosažených výsledků. A abychom mohli tvůj pokrok monitorovat opravdu detailně, budu tvoje míry týdně měřit krejčovským metrem. A pamatuj, metr nikdy nelže. 🙂 Výzva jako hrom, seš připraven(á)?
Nemusíš se bát, budu v tom s tebou od pondělí do neděle od rána do večera, piš mi kdykoliv. Pro úspěšné absolventy (tj. ti, kteří budou poctvitě dodržovat dietu a vychodí všech 30 tréninků za max 10 týdnů) mám připraven speciální absolventský certifikát a malé překvapení k tomu.

Bojíš se, že to nezvládneš? Neboj i já mám za sebou jedno osobní superhubnutí. Také jsem si tím prošla a vím, o čem mluvím. Chceš si přečíst můj příběh?Díky moc, Kájo!!! Byla to nejnáročnější věc, co jsem kdy v životě absolvovala, a nikdy bych to sama nezvládla. Jsem na sebe pyšná a děkuju ti za všechno.
Monika Vernerová 26 let / osobní asistentka gen. ředitele - váha: 86kg na 69kg tuk: 38% na 28%


Byla to pro mě čest pracovat pod odborným vedením p. Skalové. Takto výjimečně pozitivní přístup je opravdu ojedinělý a dodával mi sílu pokračovat. S výsledkem jsem nad míru spokojena. Paní Skalovou mohu jen doporučit.
Dana Balážová 41 let / provozovatelka oční kliniky - váha: 68kg na 61kg tuk: 31% na 25%Nemám rád dietu a nemám rád cvičení, ale s Karolínou to šlo tak nějak samo. Díky!
Petr Vávra 31 let / barman - váha: 115kg na 87kg tuk: 33% na 24%


Věk nezastavíš, ale já jsem se chtěla alespoň ještě jednou dostat do formy a povedlo se!
Alena Polášková 50 let / marketing senior specialista - váha: 72kg na 61kg tuk: 40% na 31%
SUPERHUBNUTÍ © -shrnutí

30 x 30 minutový trénink
Ketodiet strava na 14 dní
Přírodní detoxikační kůra
Jídelníček po Ketodietě
8x měření na přístroji Tanita
8x měření mír s centimetrem
Poradenství 24/7
Jídelníček k udržení výsledků
Absolventský certifikát

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam tincidunt nulla tortor, a imperdiet enim tristique nec. Nulla lobortis leo eget metus dapibus sodales. Sed placerat vitae dui vitae vehicula. Quisque in tincidunt ligula, nec dignissim arcu. Praesent aliquam velit vel libero dictum, non sollicitudin lectus mollis. Morbi sollicitudin auctor gravida. Vivamus vitae dui non lorem euismod pretium. Morbi congue sem sed ex iaculis, nec mattis felis pretium. Nullam molestie libero id odio blandit sodales. Suspendisse non mauris et felis molestie placerat aliquet a risus. Aliquam ac leo tempus, hendrerit eros mollis, gravida est. Proin euismod ipsum a tellus condimentum dapibus. Integer porttitor felis elit, eget rutrum ligula commodo quis. Praesent ultricies neque eu mi congue blandit. Nulla feugiat feugiat aliquet. Morbi sed mattis erat. Nullam scelerisque molestie eros, id tristique felis iaculis non. Duis pellentesque neque eget iaculis varius. Donec at nisl semper, aliquam est id, tincidunt lacus. Donec at erat purus. Morbi tincidunt nunc non diam porta, at fermentum orci bibendum. Donec arcu nisi, ornare nec commodo vitae, sollicitudin sed magna. Cras sit amet justo et nulla pulvinar laoreet. Phasellus scelerisque, metus id posuere vulputate, diam tellus iaculis sapien, eget scelerisque ipsum libero convallis velit. Duis lorem ligula, faucibus quis tellus nec, fringilla ultricies leo. Etiam tempus congue magna. Suspendisse porta dictum tortor, eu volutpat ipsum eleifend nec. Aliquam dapibus lorem luctus, cursus libero imperdiet, mattis nunc. Sed in ipsum diam. Quisque efficitur metus purus, vitae fermentum lacus venenatis id.

Chceš se přihlásit do programu superhubnutí?  Do předmětu zprávy napiš  „Ano – superhubnutí“ a odešli zprávu. Spojím se s tebou co nejdříve to bude možné!